Mecz Lech Poznan vs Lechia Gdansk zakończony wynikiem 5-0

Lech Poznan vs Lechia Gdansk 5-0. W dniu 2023-03-03 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Lech Poznan a Lechia Gdansk.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan a Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Gole strzelali: A. Milić 25' 1-0 J. Karlström M. Skóraś 44' 2-0 M. Ishak 67' 3-0 K. Velde 83' 4-0 F. Marchwiński K. Velde 88' 5-0 Pedro Rebocho

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 48' Adriel D'Avila Ba Loua 56' Kristoffer Velde 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Bassekou Diabate 49'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Djurgardens IF, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Djurgardens IF. Kolejno natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw.

Fani śledzą ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Nika Kvekveskiri Bassekou Diabate nieraz zaserwowały wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż widowiska nudzą. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii asysty i bramki, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Lech Poznan oraz Lechia Gdansk oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Poznań.