LECH POZAŃ - STRONA KIBICÓW

Mecz pomiędzy Lech Poznan vs Legia Warszawa 1-2

Mecz pomiędzy Lech Poznan oraz Legia Warszawa dnia 2024-05-12 15:30 na obiekcie Enea Stadion - wynik 1-2

Emocjonujące starcie w ramach 32. kolejki Ekstraklasy odbyło się na Enea Stadionie, gdzie Lech Poznań zmierzył się z Legią Warszawa. Mecz, który odbył się w niedzielę, zakończył się zwycięstwem gości 2:1. Legia Warszawa już do przerwy prowadziła dwoma bramkami, co postawiło Lecha w trudnej sytuacji na drugą połowę. Ostateczny wynik meczu nie tylko dostarczył kibicom wielu emocji, ale również miał istotne znaczenie dla układu tabeli Ekstraklasy.

Mecz Ruch Chorzów vs Lech Poznan zakończony wynikiem 2-1

Na obiekcie Stadion Miejski w Chorzowie miało miejsce spotkanie między Ruch Chorzów oraz Lech Poznan zakończone wynikiem 2-1

W sobotni wieczór na Stadionie Miejskim w Chorzowie odbył się zacięty pojedynek między drużynami Ruchu Chorzów i Lecha Poznań. Mecz ten, będący częścią 31. kolejki Ekstraklasy, dostarczył kibicom wiele emocji. Wynik spotkania to 2-1 na korzyść gospodarzy, którzy zdołali wyprzeć się zaciętej rywalizacji i zdobyć cenne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Lech Poznan - Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-0

Mecz pomiędzy Lech Poznan i Cracovia Krakow dnia 2024-04-28 15:30: 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Lechem Poznań a Cracovią Kraków zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się 28 kwietnia o godzinie 15:30 na Enea Stadion, nie przyniosło bramek, mimo starań obu drużyn. Była to 30. kolejka rozgrywek Ekstraklasy, a kibice obejrzeli spotkanie pełne emocji, jednak bez decydujących trafień.

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź kontra Lech Poznan zakończony wynikiem 2-3

Dnia 2024-04-21 13:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz pomiędzy ŁKS Łódź i Lech Poznan zakończony wynikiem 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy ŁKS Łódź a Lechem Poznań dostarczył fanom piłki nożnej wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź w ramach 29. kolejki Ekstraklasy, zakończyło się zwycięstwem Lecha Poznań 3-2. Mimo że drużyna gości prowadziła 1-0 na przerwę, to w drugiej połowie obie ekipy zaprezentowały widowiskową grę, ale to Lech Poznań sięgnął po trzy punkty.

Puszcza Niepołomice - Lech Poznan, wynik końcowy 2-1

Puszcza Niepołomice kontra Lech Poznan, wynik spotkania: 2-1

W środowe popołudnie na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący pojedynek pomiędzy drużynami Puszczy Niepołomice i Lecha Poznań. Mecz ten był częścią 28. kolejki Ekstraklasy, a kibice mogli śledzić zmagania obu zespołów o godzinie 15:30. Ostatecznie to gospodarze z Puszczy cieszyli się ze zwycięstwa, pokonując Lecha Poznań 2-1, po tym jak prowadzili 2-0 na przerwę.

Mecz Lech Poznan kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2024-04-07 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Lech Poznan oraz Pogon Szczecin - 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Lechem Poznań a Pogonią Szczecin dostarczył kibicom wielu emocji. Spotkanie to odbyło się na Enea Stadion w ramach 27. kolejki Ekstraklasy, a ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Mimo braku bramek w pierwszej połowie, druga część meczu przyniosła decydujące trafienie. Zawodnicy Lecha cieszyli się z trzech punktów zdobytych o 2024-04-07 o godzinie 13:00.

Stal Mielec - Lech Poznan 0-0

Stal Mielec kontra Lech Poznan, wynik spotkania: 0-0

W sobotę, dnia 1 kwietnia 2024 roku, na Stadionie Miejskim w Mielcu drużyny Stali Mielec i Lecha Poznań zmierzyły się w zaciętym spotkaniu 26. kolejki Ekstraklasy. Mimo starań obu zespołów, ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Warto przyjrzeć się bliżej szczegółom tego starcia, które odbyło się kilka dni temu.

Stal Mielec kontra Lech Poznan 0-0

Spotkanie Stal Mielec - Lech Poznan zakończone wynikiem 0-0 dnia 2024-04-01 13:00

Wczoraj, na Stadionie Miejskim w Mielcu, odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stali Mielec i Lecha Poznań. Mimo zażartej rywalizacji i licznych okazji strzeleckich, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mecz ten miał miejsce w ramach 26. kolejki Ekstraklasy, a widzowie nie mogli narzekać na brak emocji podczas tego starcia.

Mecz Lech Poznan - Warta Poznań, wynik 2-0

Na obiekcie Enea Stadion dnia 2024-03-15 19:30 miało miejsce spotkanie Lech Poznan vs Warta Poznań - wynik 2-0

W ostatnim meczu Ekstraklasy drużyny Lech Poznań i Warta Poznań zmierzyły się na Enea Stadion. Mecz, który odbył się 15 marca o godzinie 19:30, zakończył się zwycięstwem Lecha 2-0. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, jednak to gospodarze okazali się skuteczniejsi, zdobywając bramki po przerwie.